Mateřská škola Bohuslava Martinů
Odloučené pracoviště MŠ Čtyřlístek,
Ostrava-Poruba, Skautská 1082,
příspěvková organizace
webové stránky ctyrlistekms.cz

Jídelníček


  Od 28.6 do 2.7.2021


Pondělí

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Cereální kuličky s mlékem, čaj dobré ráno 1,6,7,12

Polévka rýžová se zeleninou 1,7,9

Koprová omáčka, vařené brambory, vejce, voda se sirupem 1,3,7,12

Chléb s pomazánkou ze sýru Smetanito, čaj  1,7,12

Úterý

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb s pomazánkou tvarohovou, mléčný koktejl, jablko 1,7

Polévka z cizrny, květáku a brokolice 1,7

Rizoto z rybího filé, salát rajčatový s jarní cibulkou 4,7

Přesnídávka, piškoty, čaj 1,3,7,12

Středa

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb s ochuceným pomazánkovým máslem, zelenina, bílá káva 1,7,12

Polévka cibulová s luštěninovými nudličkami  1,7

Vepřové maso pečené, mrkev s kukuřicí, šťouchané brambory, mošt 1,7,12

Melounový salát, čaj 12

Čtvrtek

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb moskva s pomazánkou z pečeného lososa, čaj 1,4,6,7

Polévka bramborová s freekehem 1,7,9,12

Krupicová kaše s máslem a kakaem, čaj 1,7,12

Veka s máslem, broskev, čaj 1,6,7,12

Pátek

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Houska s pomazánkou kakaovou s Lučinou, mléčný koktejl, hroznové víno 1,7

Polévka z více druhu čočky 1,7,9

Špagety po milánsku, salát ledový 1,3,7

Chléb s pomazánkou česnekovou, čaj 1,7,12

                                      

Seznam alergenů:

 

1 - Obiloviny obsahující lepek                                   8 - Skořápkové plody                                            Kreslení dětí 2. juniorské skupiny v létě. Kresba ve druhé juniorské  skupině: jak probudit inspiraci. Cvičení

2 - Korýši a výrobky z nich                                        9 - Celer a výrobky z něj    

3 - Vejce a výrobky z nich                                       10 - Hořčice                                   

4 - Ryby a výrobky z nich                                       11 - Sezamové semena                               

5 - Podzemnice olejná                                            12 - Oxid siřičitý                                                        

6 - Sójové boby                                                       13 - Vlčí bob                                                                                   

7 - Mléko a výrobky z něj včetně laktózy                14 - Měkkýši a výrobky z nich                         

 

Vedoucí kuchařka:                  Jaromíra Serafínová

Vedoucí jídelny:                      Renáta Kožušníková